همکاری با ما

logo with text 720x337 - همکاری با ما

داشتن یک بدن سالم جزو اولین ملزومات یک زندگی ایده‌آل است؛ از این‌رو است که دریافت اطلاعات صحیح برای بهبود سلامت بدن از اهمیت بالایی برخوردار است. در دنیای که ما زندگی می‌کنیم مشکلات زیادی وجود دارند که حل هرکدام چالش‌های خود را دارد یکی از مشکلات و دغدغه‌های اصلی ما سلامتی است. سلامتی گاه می‌تواند جسمی باشد، گاه روانی و گاه اجتماعی که برای داشتن همه این‌ها نیازمند آگاهی صحیح هستیم.  

معرفی وب سایت زندگی سالم

زندگی سالم رسانه ای اختصاصی در زمینه سلامت، سبک زندگی و پزشکی در راستای آگاه‌سازی اقدام به تولید محتوا، توسط افراد متخصص در حوزه‌های پزشکی و علوم آزمایشگاهی، سلامت عمومی، روانشناسی، مسائل مربوط به زنان و کودکان، تغذیه سالم، آگاهی در مورد بیماری‌ها، زیبایی، تناسب‌ اندام ، داروها و بسیاری از زمینه‌های سلامت فردی، اجتماعی فعالیت می‌کند.

همکاری نویسنده و مترجم

  • پزشکی و مباحث سلامت فردی

مشخصات فردی

  • تسلط کامل به زبان انگلیسی
  • آشنا با اصول و قوانین نگارش روزنامه نگاری
  • حداقل سن ۱۸ سال
  • دارای روحیه کار تیمی، خلاق و با پشتکار
  • حداقل یک سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی تولید محتوا

همانطور که بر همگان روشن است تولید محتوای علمی و ارزشمند کار آسانی نیست و زمان و هزینه زیادی را می‌طلبد. اما از یاد نبریم که محتوای خوب منجر به درنگ و تفکر مخاطب شده و این موضوع برای ما ارزشمند خواهد بود. صحبت کردن در مورد این اصول بسیار راحت بوده اما اجرای علمی آن کار بسیار دشواری است که نیاز به تخصص و صرف زمان و هزینه دارد. در این راستا اگر باور دارید که دانش و شرایط لازم برای فعالیت به عنوان نویسنده در این گروه را دارا هستید، مشخصات خود را با توجه به قالب ارائه شده و با موضوع «همکاری با ما» در فرم زیر و یا ایمیل [email protected] ارسال کنید.

[contact-form-7 id=”7″ title=”Contact form 1″]

دکمه بازگشت به بالا