رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ آگهی یکی از جدیدترین روش های بازاریابی آنلاین است که به شما کمک می کند مشهور، محبوب و ماندگار شوید! با خرید رپورتاژ آگهی تریبون از قدرت و اعتبار رسانه ها برای تبلیغ کسب و کارتان کمک می گیرید. رپورتاژ آگهی یعنی ,یک متن خبری درباره برند و یا محصول شما میباشد که در رسانه های معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار کاربر جدید معرفی می کند! علاوه بر این با لینک سازی هایی که در رپورتاژ آگهی انجام میدهید باعث پیشرفت در سئو و رتبه وبسایتتان در گوگل خواهد شد!

آگهی 720x366 - رپورتاژ آگهی

مزایای رپورتاژآگهی

  • اثرگذاری بسیار بالا بروی مخاطبان (بدلیل انتشار رپورتاژ بصورت خبر، حس اعتماد بیشتر مخاطبان را برمی‌انگیزد)
  • عدم حذف رپرتاژ از سایت، که باعث ماندگاری تاثیرگذاری می شود.
  • نمایش مطلب در جستجوهای گوگل و در نتیجه معرفی برند، کالا یا خدمات شما.
  • بک لینک چند کلمه به وب سایت تبلیغ دهنده برای هدایت مخاطبان به سایت شما.
  • افزایش رتبه و اعتبار سایت شما.

شرایط ارائه رپورتاژ

متن رپورتاژ آگهی توسط  مشتری  نگارش شده و ما در وب سایت زندگی سالم تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ما نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در زندگی سالم به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل [email protected] در ارتباط باشید.

[su_button url=”https://panel.triboon.net/creator/offer/BN3JSM3O/” target=”blank” style=”soft” background=”#b1220e” color=”#ffffff” center=”yes” icon=”icon: internet-explorer”]خرید رپورتاژ آگهی در سایت زندگی سالم[/su_button]

دکمه بازگشت به بالا