۶ روش طبیعی برای رنگ کردن موها

۱.قهوه:

معمولا ما می‌توانیم از رنگ‌های قهوه‌ای زیبایی استفاده کنیم تا موهایمان را با ماده ساده‌ای که هر روز صبح از آن رفع خستگی استفاده می‌کنیم، رنگ شود. یک فنجان کوچک از قهوه روزانه خود را با ۶ قاشق غذاخوری از نرم‌کننده ما مخلوط کنید. بعد مواد ایجاد شده را هم بزنید و بر روی موهای خود قرار دهید. آن را برای یک ساعت رها‌کنید. سپس موهایتان را با مخلوطی از آب ولرم و آب سیب شستشو دهید. پس از استفاده چند از این روش رنگ کردن مو، شما می‌توانید متوجه تغییر در رنگ موی خود شوید.

۲.چغندر:

چغندر به عنوان بهترین عنصر رنگی شناخته شده است. ما درباره استفاده از چغندر برای رنگی شدن لب‌ها شنیده‌ایم؛ اما این نیز درست است که ما می‌توانیم از آب چغندر برای رنگ کردن مو خود استفاده کنیم. آب چغندر را با آب هویج مخلوط کنید. (یک لیوان از هر کدام) مخلوط حاصل را با روغن نارگیل ادغام کرده به مدت تقریبا یک ساعت روی موهای خود قرار دهید. برای تثبیت رنگ موهای خود را با آب سیب بشورید.

Beet Juice 300x142 - 6 روش طبیعی برای رنگ کردن موها

۳.عسل:

اگر می‌خواهید موهای شما سایه‌های روشنی داشته باشد؛ توصیه می‌شود از عسل خالص و خام برای انجام این کار استفاده کنید. عسل را با نرم کننده مخلوط کنید و آن را به مدت دو ساعت بر روی موی خود قرار دهید. سپس با آب ولرم بشویید. اگر اغلب این کار را انجام دهید، موهای شما رنگ‌ بلندی پیدا خواهد کرد. همچنین موهایتان براق و صاف خواهد شد که این یک مزیت بیشتر این روش می‌باشد.

۴.آب لیمو:

برای های‌لایت کردن مو ما می‌توانیم از این روش هر وقت مه اراده کردیم استفاده کنیم. بهتر است در این مورد یک بطری اسپری داشته باشیم. اگر این بطری کوچک باشد عالی می‌شود. آب لیمو را به طور مستقیم به قسمت هایی از مو که می‌خواهید های‌لایت شود اعمال کنید و در نور آفتاب قرار بگیرید.

۵.حنا:

همه ما از این روش گاه گاه استفاده می‌کنیم. این یک محصول طبیعی است، بنابراین کیفیت مو را تغییر می‌دهد و همچنین به تقویت رشد مو کمک می‌کند. حنا را با آب مخلوط کرده خمیری غلیظ درست کنید. آن را روی سر خود قرار داده به مدت دو ساعت نگه دارید. بعد از زمان توصیه شده، از یک شامپو خوب استفاده کنید. مو بعد استفاده از حنا نرم و براق می‌شود.

۶.سرکه آب سیب و سس سویا:

پس از استفاده از شامپو و نرم‌کننده خوب، یک لیوان سرکه آب سیب و سس سویا را به موهای خود بزنید و بگذارید خشک شود.

سعید کرامت

علاقمند به حوزه استارتاپ

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا